Kamuoyu tarafından sevilen, sayılan ve ilimizin önemli bir sanayi kuruluşunda üst düzey yönetici olan Nevreddin Şenyayla’nın kızı Elif Ceren Şenyayla, Belci ailesinin oğlu Can Belci ile dünyaevine girdi.

Siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğüne Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı ve eşi Berat Subaşı, Eski Bakan Bahattin Şeker, İller Bankası Başkan Yardımcısı Selim Yağcı, Bilecik İl Jandarma Komutanı Ferdi Erbakıcı, İl Emniyet Müdürü Beyti Kalaycı, Söğüt Jandarma Ulaştırma Eğitim Komutanı Jan. Albay İbrahim Enver Sungur, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Osmaneli Belediye Başkanı Bekir Torun, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, BİEN Yönetim Kurulu Bakanı Ali Ercan ile üst düzey yönetici Cengiz Erdinç, Bilecik’te görev yapmış birçok kamu görevlisi, Müdürler, Belediye Başkanları, iş insanları, siyasiler ve çok sayıda  davetli katıldı.

Bozüyük Grand Çalı Otel’de yapılan görkemli yemekli düğün töreninde Şenyayla ve Belci ailesi misafirler ile yakından ilgilendi. Gelin ve damadın muhteşem zeybek gösterisi,  büyük beğeni topladı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği törende davetliler genç çifte bir ömür mutluluk diledi.

Kaynak: GAMZE ELMAS