Bilecik Belediyesinden yapılan açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları tarafından gerçekleştirilen çalışmalara yer verildi.

Bilecik’in yapılan çalışmalar ile güzelleştiği belirtilirken yapılan açıklamada, “

Başta altyapı çalışmaları olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan da üst yapıda çalışmalar gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında şehir merkezinden Organize Sanayi Bölgesine kadar olan alanda bordür boyama çalışmasını tamamlayan ekipler, şehir mezarlığı girişinde bulunan bordürleri de boyayarak güzel görünmesini sağladı.

Çevre ve görüntü kirliliği olan alanlara da müdahale eden çalışanlar, çalışmaları kapsamında gerekli bakım ve onarım çalışmalarını da yerine getiriyor. BİRÇOK MAHALLEDE KİLİT PARKE TAŞI ÇALIŞMASI YAPILIYOR Şehrin yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının ayrıldığı altyapı çalışmasını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları, üstyapıda da birçok hizmeti vatandaşa sunmaya devam ediyor. Birçok mahallede yeni ulaşıma açılan cadde ve sokaklar olmak üzere birçok bölgede kaldırım yenileme çalışması yapan çalışanlar, kilit parke çalışmalarıyla Bilecik’i güzelleştiriyor.

Vatandaşların talepleri doğrultusunda gerekli tamir çalışmalarını da yerine getiren ekiplerin kış mevsimine kadar birçok alanda yenileme ve düzenleme çalışması gerçekleştireceği bilgisi verildi.” İfadeleri yer aldı. KORKMAZ KESİK