Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, görevini 31 Mart yerel seçimlerini kazanan Bekir Torun’a devretti.

Son iki dönemde Osmaneli’nde başarılı çalışmalara imza atan Münür Şahin, yerel seçimleri kaybetmesinin ardından görevi yeni Belediye Başkanı Bekir Torun’a devrederken, belediye çalışanları ile de vedalaştı.

Başkan Torun’a ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan Şahin, “Allah yolunu açık etsin, işlerini kolaylaştırsın. ”dedi. Yeni Başkan Torun ise “10 yıldır ilçemize hizmet eden MünürŞahin’e teşekkür ederim, bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Tüm çalışanlarına da verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eden Şahin, “10 yıl boyunca özveri ile çalışan yöneticilerimiz ve personelimizle Osmaneli ilçemizi örnek alınan belediye ve kent haline getirdik. Değerli kardeşlerime teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Birlikte uyum içinde çalıştığımız değerli Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Kaymakamımız Yüksel Ünal tecrübesi ve ekibiyle her projemizde ve yatırımızda destek oldu. Kendisi ve ekibiyle çalışmak benim için büyük güçtü. Allah razı olsun. Her zaman güzel bir dostum ve kardeşim olarak hatırlayacağım değerli kaymakamım.” Dedi.

Kaynak: GAMZE ELMAS