Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, yoğun seçim çalışmaları kapsamında Bilecik Pazaryerililer Derneği'ni ziyaret etti.

Önemli buluşmada Yaman'a, önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve şimdiki Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Serkan YıldırımM başta olmak üzere birçok teşkilat yöneticisi ve üyesi eşlik etti.

Cumhur İttifakı'nın güç birliği, Bilecik'te gövde gösterisi yaparken, AK Parti Pazaryeri Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zekiye Tekin, AK Parti Gölpazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hayri Suer, il ve ilçe teşkilatı yöneticileri, belediye ve il genel meclisi üyesi adayları da bu önemli ziyarete katılım sağladı.

Ziyaret, Pazaryerililer tarafından büyük bir coşku ve sıcaklıkla karşılandı. Yaman ve beraberindekiler, dernek üyeleriyle yakından ilgilenerek Bilecik'in karşı karşıya olduğu problemleri dile getirdi. Yaşanan problemlerin AK Parti belediyeciliği ile çözüleceğini sözlerine ekledi.

 Mustafa Yaman, ziyaretinde şehrin geleceği için planladığı projelerin detaylarını da paylaşarak, seçilmesi halinde Bilecik için somut adımlar atılacağının altını çizdi. Geçmiş dönemde Pazaryeri Belediyesi ile kurdukları iyi ilişkilerden bahseden Yaman, 31 Mart seçimlerinden sonra da Pazaryeri’nin gelişimi için desteklerini sürdüreceğini ifade etti.

Bilecik’te yaşayan Pazaryerililer’den büyük destek gören Yaman, Bilecik’i gerçek belediyecilik hizmetlerine tekrar kavuşturarak, bu şehrin gelecek beş yılda alamadığı tüm hizmetlere kavuşturacağının altını çizdi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK