Pazaryeri ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Zekiye Tekin, çalışanları da unutmayarak tatlı dağıttı.

Pazaryeri’nde 3 kilometrelik yol sıcak asfalt ile buluşuyor. İlçenin girişinden çıkışına kadar olan yolun en iyi hale getirileceğinin sözünü verdiklerini belirten Başkan Tekin, “ Yaptığımız girişimlerle 3 km sıcak asfalt kazılıp yeniden yapılması işine Karayolları 14. Bölge müdürlüğü ekiplerince başlandı. Asfalt kazılmasıyla birlikte kanalizasyon ve yağmur suyu geçişlerimizi de yeniliyoruz. İlçe geçişi asfalt sorunumuzu kökünden çözüyoruz.
3 km sıcak asfalt yatırımın ilçemize gelmesinde destek veren hemşerimiz önceki dönem sağlık Bakan yardımcımız değerli Milletvekilimiz Halil Eldemir ‘e ve Karayolları 14. Bölge Müdürümüz Umut Akyazı’ya,  İl Başkanımız Sayın Serkan Yıldırım’a ve Karayollarının personeline ve tüm çalışan ekiplere ilçem adına şükranlarımızı sunuyorum.
Gece gündüz çalışarak asfalt çalışmasını bir an önce bitirmeye gayret ediyoruz. Bu arada çalışmalar esnasında vatandaşlarımıza verdiğimi rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bir kaç gün sabır etmelerini istiyorum” dedi. KIYMET TUNCA