CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel, Bilecik ziyaretinde CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel, Bilecik’e gelerek partililerle buluştu. Özel’i; CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, CHP İl Başkanı Ali Özdemir ve partililer karşıladı. CHP Bilecik İl Başkanlığını ziyaret eden Özel, burada basın açıklaması yaptı.

Daha önce seçim çalışmaları için birçok kez Bilecik’e geldiğini belirten Özel, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’den övgü dolu sözlerle bahsetti. Tüzün’ün, Bilecik Belediye Başkanlığı ve milletvekili dönemlerinde önemli başarılara imza attığı ifade eden Özel, “Bana da ilk günlerden beri hep çok doğru yoldaşlık ve siyaseten yol göstermiş bir büyüğümdür” dedi. Özel, konuşmasında şunları aktardı:

“Bilecik’e daha önce defalarca geldim. Bu ziyareti yaparken de heyecanlıyım. Bilecik’in bendeki yeri ve Bileciklilerin bana gösterdiği ilgili gayet iyi hatırlıyorum. Bilecik çok hoş duygularla ayrıldığım bir il.

Yaşar Tüzün ile ilgili bir şeyler söylemek isterim. Bilecik’e hem belediye başkanı olarak hem milletvekili olarak hizmet etmiş birisi. Bu görevlerde kendisinin üstlendiği sorumluluklar Bilecik’te kalıcı bir başarıya dönüşmüştür. Parti disiplinini, adabını ve meclisi çok iyi bilen birisi. Bana da ilk günlerden beri hep çok doğru yoldaşlık ve siyaseten yol göstermiş bir büyüğümdür. Bugün onun ilinde olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.” Korkmaz Kesik