Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın ilk ayağıTürkiye'nin en büyük Enduro Parkı’nın yapıldığı Bilecik’te gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en büyük ve zor parkurunda motosiklet yarışçıları kıyasıya mücadele verecek. Bilecik için çok önemli ve özel olan organizasyona çok sayıda yarış tutkununun da katılması bekleniyor.

Akasya Altı Atış Poligonu altı bölgesindeki parkurda düzenlenecek yarış, 20 Nisan Cumartesi günü saat 12.00’de başlayacak ve saat 17.00’ye kadar devam edecek.

Heyecan dolu yarış, 21 Nisan Pazar günü ise saat 10.00’da başlayıp yine 17.00’de sona erecek.

Hafta sonu gerçekleştirilecek bu özel yarış için tüm Bilecik halkını davet eden Bilecik Belediye Başkanlığı tarafından da yarış alanına özel araç tahsis edilecek. Başkanlık tarafından yapılan duyuruda, “Türkiye Enduro&ATV Şampiyonası 1. Ayak Yarışı Bilecik’te! Cumartesi ve pazar günü gerçekleştirilecek yarışmalara tüm vatandaşlarımız davetlidir. Yarışmaları takip etmek isteyen vatandaşlarımız için 20 Nisan Cumartesi günü saat 12:30 ile 17:30, Pazar günü ise 09:30 ile 17:30 saatleri arasında birer saat arayla Atatürk Parkı üzerinden etkinlik alanına ücretsiz olarak otobüs kaldırılacaktır.” İfadeleri yer aldı.

Kaynak: BETÜL KESİK