Özel Bilecik Sınav Koleji, 2024’e erken kayıt süreciyle başladı.

Bilecik’in ilk ve tek koleji olan Özel Bilecik Sınav Koleji; kolej olma kültürünün anaokulundan başlayıp liseden mezuniyet olduğunu tüm Bilecik halkına bir kez daha anlatma adına avantajlı erken kayıt sürecini başlattı.

Kaliteli eğitim sürecinin anaokulundan başlayıp liseye kadar devam etmesi ve tüm öğrencilerin bu kaliteden yararlanabilmesi için sınırlı kontenjanıyla başlattığı süreci 5 Şubatta sonlanacak.

Öğrencilerin tecrübeli öğretmen kadrolarından eğitim aldığı, My Examy dijital eğitim platformunun kolaylıklarını eğitimin her alanında yaşadığı ve anaokulundan başlayarak ilkokulda da devam eden Side to Side (yan yana)İngilizce ve sınıf öğretmeninin birlikte sınıfta bulunup birebir eğitimin etkin bir biçimde kullanıldığı akademik süreçten tüm velilerin yararlanabilmesi için en uygun erken kayıt avantajlarını Bilecik halkına sunuyor.

Eğitimde tecrübenin, kalitenin, öğrenci ve öğretmenin değerli olduğunu  Bilecik halkına bir kez daha anlatmak için 5 Şubata kadar en avantajlı imkanları sizlere sunuyor. MEHMET ÖZGÜR

Editör: Korkmaz Kesik