AK Parti Bilecik Belediye Başkan Aday Adayı Ozan Bakkal, yayınladığı video ile Bilecikli vatandaşlara seslendi. Video mesajında Bakkal, Bilecikli olmanın ve yerel yönetim deneyiminin kendisine kattığı değerleri vurgulayarak, halkın refahını yükseltecek projelerini hayata geçirmeyi amaçladığını belirtti.

Ozan Bakkal, doğup büyüdüğü Bilecik'in Küplü köyünde eğitim aldığını ve çeşitli eğitim seviyelerinde kendisini geliştirdiğini ifade etti. Mesleki kariyerine belediye memuru olarak başlayan Bakkal, 2008 yılından bu yana 15 yıl boyunca yerel yönetimde çeşitli birimlerde müdürlük görevlerinde bulunduğunu söyledi.

Bakkal, uluslararası kalkınma programından yerel mali danışman unvanı aldığını ve geniş bir yelpazede yerel hizmetlerde deneyim kazandığını belirtti. Ayrıca, Bilecik'in geleceğini şekillendirmeyi ve kültürel, ekonomik ve sosyal açıdan zengin bir şehir oluşturmayı hedeflediğini vurguladı.

Bakkal, yayınladığı videoda şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Bilecikliler, ben Ozan Bakkal. Eğitimci bir ana babanın oğlu olarak Bilecik’in Küplü köyünde büyüdüm. 1980 doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi il merkezinde, ön lisans, lisan eğitimleri sonrası Dumlupınar Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans yaptım.

2000 yılında Belediye de memur olarak atandım, 2006 yılında il özel idaresine geçiş yaptım. 2008 yılından beri 15 yıldır yerelde yöneticilik yapmaktayım, mali hizmetler, yol ulaşım hizmetleri, çevre koruma, su kanal ve imar birimlerinde Müdürlük yaptım. Mesleki eğitimle uluslararası kalkınma programından yerel mali danışman unvanı aldım.

Asfaltından, iş makinasına, su hat ve depolarından, çevre hizmetlerine ve finansmanından, imarına yerel hizmetlerin her alanında deneyim kazandım. Şimdi eğitim ve deneyimimi, güzel ilimin güzel insanlarının hizmetine sunmak için yola çıktım.

Önceliğim Bilecik halkının refahını yükseltecek projelerimizi hayata geçirmek, toplumsal değerlerimize saygıyla, üreten, çalışan, yenilikçi, her alanda insanına destek olan bir belediye anlayışı ortaya koymaktır.

Hedefim; Şehrimizi gelecekte kültürel ekonomik sosyal bir şehir olarak var etmek. Ecdadın emanetine sahip çıkarak, yüzlerce yıllık tarihine yakışır bir şehri sizlerle birlikte inşa etmektir.

Bu yolda, Bilecik’in evladı olarak, size yakışır bir şehir için, Ak Parti Bilecik Belediye Başkan Aday Adayı olarak, ben hazırım. Sizde hazırsanız desteğinizle başlayalım.”  KORKMAZ KESİK

Editör: Korkmaz Kesik