Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup 7. hafta müsabakasında İstasyon Sentetik Sahası'nda Bilecik 1969 Spor Kulübü ile Kütahya temsilcisi TKİ Tavşanlı Linyitspor karşı karşıya geldi.

Kırmızı beyazlılar zorlu maça yeni antrenörü Mehmet Fatih Ayhan yönetiminde çıktı. Transferin son gününde takıma önemli takviyeler yapan Bilecik 1969 Spor Kulübü yönetimi, defansa eski oyuncusu Murad Damra, orta sahaya Eray Akdemir ve Oğuzhan Coşkun'u renklerine bağlamıştı.

Yeni transferlerin de takıma katılmasıyla TKİ Tavşanlı Linyitspor karşısında iyi bir oyun sergileyen Bilecik 1969 Spor Kulübü, rakibine karşı ilk yarıda golü bulmasına rağmen üstünlüğünü koruyamadı ve maçtan 1-1’lik skorla berabere ayrıldı.

Karşılaşmayı; Vali Şefik Aygöl,  ASKF Başkanı Nusret Tosun, Bilecik 1969 Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ergün ve kulüp yöneticileri de tribünden takip etti.

Bilecik 1969 Spor Kulübü, ligde aldığı ikinci berberlikle 2 puanla son sırada yer alırken 8. hafta müsabakasında Alaçatıspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Korkmaz Kesik