Seçim çalışmalarına hızlı başlayan AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, kamu kurumu ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, seçim çalışmaları kapsamında; İl Emniyet Müdürlüğü, İl Tapu Müdürlüğü, İl Kadastro Müdürlüğü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Adliye Sarayı, Bilecik Defterdarlığı, PTT Başmüdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Bilecik Müzesi’ni ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım ve Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz ile birlikte çalışmalarına devam eden Yaman, “Tek arzumuz mutlu bir Bilecik. Ötelenen sorunları biliyoruz.” dedi. Çalışmalarında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Yaman, “Kamu ziyaretlerimiz devam ediyor. İl Başkanımız Serkan Yıldırım, Merkez İlçe Başkanımız Servet Yılmaz ve teşkilatımızla birlikte sıkmadık el bırakmayacağız.

Heyecanımızı, hedeflerimizi, hayallerimizi kamu kurumlarıyla paylaştık. Vatandaş belediyeciliği şehirde hissetmek istiyor. Tek arzumuz mutlu bir Bilecik. Ötelenen sorunları biliyoruz. Birlikte üstesinden geleceğiz.  Birlik ve beraberlik içerisinde, Bilecik’imizi kucaklayacak, Allah’ın izniyle sizleri mahcup etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı. BETÜL KESİK

Editör: Korkmaz Kesik