banner776
banner777
banner422
Memleket Partisi Bilecik
banner773
banner735

OSMANELİ TÜRKİYE’NİN YENİ TURİZM MERKEZİ OLUYOR

Os­ma­ne­li Be­le­di­ye­si yeni yılın üç ayı için­de ko­nak­la­rın 15 ade­ti­ni hiz­me­te so­ka­cak

Os­ma­ne­li Be­le­di­ye­si Res­te­ras­yon ekibi bir çok kay­nak­tan Baş­kan Münür Şahin’in temin et­ti­ği hibe, des­tek, yar­dım­lar ve spon­sor­luk­lar­la res­te­ras­yon­la­ra devam edi­yor.
Özel­lik­le BEBKA des­tek­le­ri ile “Ta­ri­hi Lefke Çar­şı­sı İş Ge­liştlr­me Mer­ke­zi”, “Kadın ve Genç Gir­şim­ci­ler Ko­opa­ra­tif ve Mer­ke­zi”, Kül­tür ve Tu­rizm Ba­kan­lı­ğı Sokak Sağ­lık­laş­tır­ma” ça­lış­ma­la­rı, Odök­san AŞ, Ytong AŞ, Filli Boya AŞ, Yayla Gıda ve Ta­vuk­çu­luk Ltd Şti, Ter­mal Se­ra­mik AŞ, Bien Se­ra­mik AŞ, Bi­le­cik Va­li­li­ği Kül­tür Fon­la­rı, Ta­ri­hi Kent­ler Be­le­di­ye­ler Bir­li­ği proje yar­dım­la­rı, Kül­tür ve Tu­rizm Ba­kan­lı­ğı proje ve uy­gu­la­ma yar­dım­la­rı vb. bir çok ku­rum­dan des­tek, hibe, mal­ze­me yar­dım­la­rı sağ­la­yan Os­ma­ne­li Be­le­di­ye­si yeni yılın üç ayı için­de ko­nak­la­rın 15 ade­ti­ni hiz­me­te so­ka­cak.


Os­ma­ne­li Be­le­di­ye­si Tosya, Ta­rak­lı, Mu­dur­nu, Gebze, Göy­nük’ten ge­tir­di­ği us­ta­lar­la ve il­çe­miz­den bu Res­te­ras­yon gru­bu­na kat­tı­ğı us­ta­lar­la en az ma­li­yet­le ve en yük­sek ka­li­te­yi sağ­la­ya­rak res­to­ras­yon­la­ra devam edi­yor.
Be­le­di­ye Baş­kanı Münür Şahin, “Os­ma­ne­li’de ta­ri­hi ve ta­ri­hi ko­nak­la­rı ayağa kal­dı­rı­yıoruz. Bu-nu kendi res­te­ras­yon eki­bi­miz­le en düşük ma­li­ye­te ve en yük­sek ka­li­te­ye ula­şa­rak ya­pı­yo­ruz.


He­de­fi­miz Genç­lik Mer­ke­zi, Tapu, Ta­pu-Ka­dast­ro, Noter, Aş­çı­lık Okulu, Pas­ta­cı­lık Okulu, Ta­ri­hi Lefke Çar­şı­sı, Kadın ve Genç Gi­ri­şim­ci­ler Mer­ke­zi, vb ko­nak­la­rı bi­ti­ri­yor ve hiz­me­te açı­yo­ruz.
Kay­bol­mak­ta olan sa­nat­la­rı il­çe­miz­de ta­ri­hi çar­şı­mız­da tek­rar can­lan­dı­rı­yo­ruz”dedi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Bilecik11 1 yıl önce

Helal olsun, Osmaneli'nin turizme verdiği değer takdire şayan, Merkez ilçede edebali vadisinde de yıllardır hiç bir şey yapılmasın, imarethane neredeyse yıkılacak, Belekoma kalesinin izleri duruyo, tarihi değirmen var, eski Bilecik yerleşkesi, yürüyüş yolları yıkık dökük, hiç mi bunlar için birşey yapılamaz anlamak mümkün değil

banner747

banner524

banner92

banner714

banner679

banner620

banner390

banner510

banner503