1308 Osmaneli Belediyespor, üst üste kazandığı üç maçla 9 puanı hanesine yazdırırken, diğer yandan Osmaneli Gençlerbirliği Spor, dört maç sonunda aynı puanı elde etti. Bu sonuçlarla, her iki takım da gruplarını ilk üç sırada tamamlama hedefine çok yaklaştı.

Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada; "Bizler, Osmaneli olarak sporun ve gençlerin önemini her zaman vurguluyoruz. Bu başarılar, spor alanındaki yatırımlarımızın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösterdi. Gençlerimize sunduğumuz altyapı ve destek, onların karakterlerini şekillendirirken aynı zamanda toplumlarına faydalı bireyler olmalarına da katkı sağlıyor.

Sporun birleştirici gücünü yaşayarak, gençlerimize olan desteğimizi sürdürmeye kararlıyız. Onların spora olan ilgisini arttırarak, sağlıklı bir geleceğin temellerini hep birlikte atacağız.

Sizlerin de bu başarıda emeği olan tüm sporcularımıza ve teknik ekiplere destek olmaya devam edeceğinize inancımız tam. Birlikte, daha nice zaferlere imza atacağımıza olan inancımızı koruyarak, gençlerimizi spora teşvik etmeye devam edeceğiz. Sağlıklı ve başarılı bir gelecek için, sporla ve gençlerimizle birlikte ilerlemeye devam edeceğiz." dedi.NEVZAT KAPTAN

Editör: Korkmaz Kesik