31 Mart yerel seçimleri tamamlandı. Kesin olmayan sonuçlara göre Osmaneli’de yeni Belediye Başkanı İYİ Parti Adayı Bekir Torun oldu.

İlçede 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan Münür Şahin, seçim sonrası yaptığı ilk açıklamada “Osmaneli halkının bu tercihini saygı ile karşılıyor, Bekir Torun kardeşime başarılar diliyorum.”dedi.

Osmaneli halkına 10 yıl boyunca kendisine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Şahin, “ İki dönemdir,10 yıllık süre içinde Osmaneli İlçemize Belediye Başkanı olarak hizmet ettim. Birlik ve beraberlik içinde ilçemizde bölgemizde ve Türkiye’de örnek alınan bir çok proje ve yatırımı gerçekleştirdik. Osmaneli Belediyesini mali yapısı güçlü, gayrimenkul zengini değerli ilçe yaptık.

31.Martta yapılan yerel seçimlerinde halkımızın tercihi İyi Parti Adayı Bekir Torun kardeşimiz oldu. Osmaneli halkının bu tercihini saygı ile karşılıyor, Bekir Torun kardeşime başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun, ilçemize güzel hizmetler yapmayı kendisine nasip etsin.

Osmaneli halkına 10 yıl başkanlık süremce verdiği destekler için teşekkür ediyorum. Tüm halkımızdan Allah razı olsun. Kısa bir süre dinlendikten sonra mesleğim olan Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız denetim işime tekrar başlayacağım.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: GAMZE ELMAS