Osmaneli ilçesinde 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart yerel seçimlerini kaybeden Münür Şahin, yatırımcılar ve girişimciler için destek ofisi açarak iş hayatına döneceğini belirtti.

Bilecik’te Mayıs ayında  yatırımcılara, girişimcilere, “yönetim, denetim, proje ve hibelerde  destek olacak ofisi açacağını kaydeden Şahin, “Allah nasip etti 10 yıl Osmaneli İlçemize Belediye Başkanı olarak hizmet ettim. Bölgemizde ve Türkiye’de örnek alınan proje ve yatırımları birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdik. Halkımızın tercihi ile Başkanlığı yeni seçilen kardeşimize başarılı olmasını dileyerek devrettim. Allah yardımcısı olsun.

Bilecik ilinde geçmişteki iş tecrübelerim ve yerel yönetimlerde elde ettiğim tecrübe ile yeni bir bakış acısı ile özellikle projeler, hibeler, destekler ve yönetim danışmanlığı başta olmak üzere mesleğime dönme kararı verdim. Mayıs ayı sonuna kadar Bilecik Merkezde açacağım İş Yerimle iş hayatına tekrar başlıyorum.

Ticaret ve Sanayi Odamız, Organize Sanayi Bölgeleri, Üniversite ve Spor başta olmak üzere sosyal sorumluluk Projeleri içinde Bilecik’te daha yoğun mesai harcayacağız.

Türkiye’nin kırsal kalkınmasında öncü, güçlü kurumsal kapasitesiyle yenilikçi, ulusal ve uluslararası alanda saygın ve güvenilir bir ödeme ajansı olan, Tarım ve Orman Bakanlığının ilgili kuruluşlarından Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun (TKDK), 81 ilde yatırım yapacak girişimcilere vereceği proje destek ve hibelerinden Bilecik ilindeki şirket ve girişimcilerin daha fazla pay alması için profesyonel destek olacağız.

Avrupa Birliği (AB) tarafından verilen destekler, Kosgeb destekleri, Bakanlıkların destek ve hibeleri, projeler vb.alanlarda profesyonel danışmanlık ve hizmet vermek hedefimiz. Ayrıca geçmişte olduğu gibi yönetim danışmanlığı ve YMM-Bağımsız denetim faaliyetlerimiz devam edecek .Bilecik ve ilçelerimiz için sosyal proje ve desteklerimiz içinde tüm sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: GAMZE ELMAS