Önceki Osmaneli Belediye Başkanı YMM Münür Şahin,  yeni projeler üretmek için mesleğine geri döndüğünü açıkladı.

Bilecik merkez Kayı Plaza’da açtığı yeni ofisinde Yeminli Mali Müşavirlik, Denetim, Danışmanlık, Hibe ve Destekler, projeler gibi alanlarda hizmet vereceğini kaydeden Şahin, faaliyetlere başladığını duyurdu.

Şahin, yaptığı açıklamada, “10 yıl Osmaneli ilçemize hizmet ettikten sonra, Bilecik merkezde tüm Bilecik için projeler üretmek ve katkı sağlamak üzere mesleğimize geri döndük.

10 yıl Osmaneli Belediye Başkanlığımız döneminde, yaptığımız proje ve yatırımlar ve de hizmetler ile Türkiye ve bölgemizde örnek alınan Osmaneli İlçemizi hep birlikte çok değerli yaptık.
Kamu kaynaklarını çok iyi kullanarak borçlanmadan, kredi kullanmadan, sürekli gayrimenkul alıp değerlendirerek, özel sektör mantığıyla sosyal belediyeciliğin yanında, ticari belediyecilik yaparak güçlü bir mali yapı kurduk. Yapmak çok zordur, yıkmak ise çok kolaydır.
Türkiye de örneği olmayan 24 saat hizmet verecek,1 yaş grubundan başlayarak Çocuk Kulübü, kadın girişimciler kooparatifi, yöresel ürünler, turizm, resterasyonlar, parklar, spor, eğitim, tarım, sanayi vb. bir çok konuda diğer belediyelere örnek olduk.
10 yıl belediyecilik hizmetimizin sonrası halkımıza tercihi ile yeni başkanımıza ve ekibine görevi başarılar dileyerek güzel bir veda ile devrettik.
Bilecik merkezde Kayı Plazada açtığım yeni ofisim ile Yeminli mali müşavirlik, denetim, danışmanlık, hibe ve destekler, projeler vb. konularda faaliyet göstereceğim işyerimde faaliyetlere başladım. Sosyal sorumluluk projelerinde fahri olarak yer alacağım. Allah yolumuzu açık etsin.”dedi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK