Osmaneli  ilçesindeki muhtarlar ile Denizbank arasında 3 yıllık maaş promosyon anlaşması yapıldı. Muhtarlar, bu promosyonu Osmaneli Muhtarlar Dayanışma ve Yaşatma Derneğine bağışladı.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan promosyon ihalesine ilçede şubesi olan bankaların katılırken, mahalle ve köy muhtarlarının maaşları promosyon ihalesi yapıldı. ihalede en yüksek fiyat  olan 21 bin TL’yi veren  Denizbank ile protokol imzalandı.

Kaymakam Yüksel Ünal, protokolün muhtarlara hayırlı olmasını diledi.

Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Metin, Başkan Yardımcısı Gürhan Karaca ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şevki Uysal ve Necdet Serbest, tüm muhtarların bu özverili davranışı karşısında teşekkürlerini ilettiler.

Denizbank Şube Müdürü Ersin Kadir Er ise yaptığı açıklamada, muhtarlarla yapılan bu anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, derneğe yapılacak bağışın Osmaneli’ye hayırlı olmasını dillendirdi.

Dernek başkanı Mustafa Metin, yapılan bağışın tüm köylerin ihtiyaçları için kullanılacağını da ifade etti. Metin, “Bu promosyonu tüm köylerimizin ihtiyaçları için kullanacağız. Özellikle eğitim, sağlık ve sosyal yardıma muhtaç vatandaşlarımız için projeler geliştireceğiz. Muhtarlarımızın bu özverisi bizleri derinden duygulandırdı. Kendilerine teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: MEHMET ÖZGÜR