Milliyetçi Hareket Partisi Osmaneli İlçe yönetimi belirlendi. MHP Genel Merkezi tarafından Osmaneli İlçe teşkilatının yeni yönetimini belirlendi.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın imzalı Osmaneli İlçe Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Yetki Belgesi, Osmaneli’nin sevilen işadamlarından ve daha önce de partinin çeşitli kademlerinde görev yapmış MHP Osmaneli İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Saim Turan’a teslim edildi.

MHP Osmaneli İlçe Başkanı Saim Turan’ın ilçe yönetim kurulundaki isimler ise şu isimlerden oluştu: Şevket Bilge, Tuğcan Keskin, Akın Korkmaz, Cihan Acar, İbrahim Yaşar, Mehmet Akif Elitok, Sezgin Çelik, Ömür Özel, Adnan Aydın, Burak Gültekin, Şenol Cengiz, Serdal Ay, İsmail Nalbant, Muhammed Rahmet, Emin Yıldız, Yusuf Kalay, Faruk Nimet, Uğur Çetinkaya, Cengizhan Cengiz, Kadir Üstün

MHP Osmaneli İlçe Başkanı Saim Turan, başta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olmak üzere, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Bilecik İl Başkanı Talha Özkan ve parti üyelerine teşekkür ederek başladığı açıklamasında,  MHP Osmaneli İlçe Yönetim Kurulunun yeni, genç, dinamik ve daha güçlü bir kadroyla görevi teslim aldığını belirterek, hayırlı olmasını diledi.

MHP Osmaneli İlçe Başkanı Saim Turan, Osmaneli’nde MHP’nin ve MHP Osmaneli İlçe Belediye Başkan Adayı Ömer Oyar’ın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde başarıya ulaşması için hızla, azim ve kararlılıkla sahada, oldukça yoğun bir çalışma temposuna başlayacaklarını, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını kaydetti.

Kaynak: NEVZAT KAPTAN