MHP Bilecik il, ilçe Başkanlıkları ve Belediye Başkanı“2024 e doğru diyar diyar Anadolu” programı kapsamında yapılan Genişletilmiş Bölge istişare toplantısında yer aldı.

Toplantının divan başkanlığı MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman yaptı. ‘2024’e doğru, diyar diyar Anadolu’ teması ile yapılan toplantıya Balıkesir, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Bursa Bölge milletvekilleri, Bölge MYK ve MDK üyeleri, belde, ilçe ve il başkanları, belde, ilçe ve il yönetim kurulu üyeleri, il disiplin kurulu başkan ve üyeleri, ilçe ve il çalışma grupları, belde, ilçe ve il belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Bursa İl Başkanlığı ev sahipliğinde yapılan toplantıda, Bursa'nın yanı sıra Balıkesir, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir ve Afyonkarahisar'dan gelen Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve İl Başkanları da katılımcılara hitap etti.

7 ilin yönetimlerinin katılımıyla yerel seçimler öncesi istişare toplantısında. "2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu" temasıyla ,31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin belirlediği 7 gündem konusu üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için belirlediği 7 gündem maddesi katılımcılara okundu. Gündem konuları üzerine il yönetimleri fikir alışverişi yaptı.EMİNE TÜRKSOY