İYİ Parti Bozüyük Belediye Başkan Adayı Miraç Mete Yüksel’in yüksek enerjisi ve vatandaşlarla kurduğu samimi diyaloglar, vatandaşlardan büyük beğeni topluyor.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde iddialı ve güçlü bir şekilde yola çıkan Başkan Adayı Yüksel, Bozüyük halkının gönüllerini de fethediyor. İlçede büyük küçük demeden herkesin elini sıkıp taleplerini dinleyen Yüksel, çocuklar için de özel bir söz verdi.

Ziyaretleri sırasında sokakta oynayan çocuklarla karşılaşan Yüksel, “Çocuklara çok güzel şeyler yapacağız” diyerek seçim broşürünü imzaladı. Küçük çocuk daha sonra Yüksel’den koluna da imza atmasını istedi. Bu tatlı isteği kırmayan Yüksel, “İmza attığım en güzel yer”  dedi.

Mete1 Mete2

Sanayi esnafının derdini dinleyen Yüksel, işlerinden dolayı üzerlerinin müsait olmadığını söyleyen sanayi esnafına  sarılarak “ Bizim böyle takım elbise, kravat taktığımıza bakmayın. Biz de sanayiciyiz, gurur duyuyoruz” diyerek ortama samimi ve renkli bir hava kattı.

Vatandaşların tüm derdine derman olmaya geldiğini söyleyen Yüksel, “Bozüyük evimiz, bizim gözbebeğimiz. Her zaman ulaşabileceğiniz bir belediye başkanı olacağım. Daha güçlü ve daha kararlıyız. Hep birlikte başaracağız.” dedi.

Kaynak: Betül KESİK