Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Bilecik Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek Bilecik’te yaşayan Sinoplu vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar sürdürdüğü seçim çalışmalarıyla her kesime hitap etmeye ve tüm vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bilecik’te yaşayan tüm vatandaşlarla bir araya gelmek için özel efor sarfeden Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, seçim çalışmaları kapsamında hemşehri dernekleri ziyaretlerini sürdürüyor.

Bilecik’te yaşayan Sinoplu vatandaşların kurduğu Bilecik Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Sinoplu vatandaşlar tarafından oldukça sıcak karşılandı. Bilecik’te yaşayan Sinoplu vatandaşların desteğini isteyen ve Bilecik’i hep birlikte yöneteceklerini ifade eden Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’ya Sinoplu vatandaşların yaklaşımlarının olumlu olduğu gözlendi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY