31 Mart günü yapılacak yerel seçimler öncesi gece gündüz çalışmalarına devam eden CHP Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, seçim çalışmalarına kısa bir mola vererek, minik öğrencilerle bir araya geldi.

Subaşı, şehrin eğitim kurumlarına verdiği önemi vurgulamak adına Bilecik Açı Koleji'ni ziyaret etti. Okulun Kurucu Müdürü Zafer Bozkurt tarafından karşılanan Subaşı, okul çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Whatsapp Image 2024 03 16 At 10.57.48 (1)

Ziyaret sırasında öğrencilerle samimi bir şekilde sohbet eden Subaşı, eğitim alanında yapmayı planladığı projeleri paylaşarak gençlerin heyecanını artırdı. Öğrencilerin sorularını ilgiyle dinleyen ve onların fikirlerine değer veren Subaşı, geleceğin teminatının gençler olduğunu söyledi.

Whatsapp Image 2024 03 16 At 10.57.48 (2)
Bilecik Açı Koleji yöneticileri ve öğretmenleri de ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, şehrin eğitim vizyonuna katkı sağlayacak her türlü girişimi destekleyeceklerini belirttiler.
Melek Mızrak Subaşı ise, "Bilecik Açı Kolejinde yarınlarımızın mimarı çocuklarımız ve onlara bilimin ışığıyla yön veren öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Tüm öğrencilerimize hayatta başarılar diliyorum" dedi.

Whatsapp Image 2024 03 16 At 10.57.49

Kaynak: Korkmaz KESİK