Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, bugün (22 Aralık) saat 22.00'de SMA hastası 3.5 yaşındaki Aydem bebek için sosyal medya hesabından düzenlenecek canlı yayının konuğu olacak.

Bilecikli Serkan ve Fatma Dürük çiftinin kızları Aydem Emine’ye 2 yaşındayken SMA Tip 2 hastalığı teşhisi konulmuş, sağlığına kavuşabilmesi için gereken yaklaşık 54 Milyon liralık tedavi masrafını karşılamak amacıyla Valilik onaylı bağış kampanyası başlatılmıştı.

Bunun üzerine Bilecik’te birçok iş insanı ve özellikle belediye başkanları sosyal medya hesabından yapılan canlı yayınlara katılarak destekte bulundu.

Daha önce minik Aydem’i evinde ziyaret ederek yardım kampanyasına destek çağrısında bulunmuştu.

“Aydem Dürük’e Umut Olmaya Geliyoruz” çağrısıyla minik Aydem’e destek için canlı yayına katılacak olan Başkan Subaşı, “Bilecikli SMA Tip-2 Hastası Aydem Dürük bebeğimize hem umut olmak hem de ailemize moral vermek için bu akşam saat 22.00’de Instagramda düzenlenecek canlı yayına konuk olacağım. Güzel kızımız Aydem’e destek olmak ve yardımlarınızı ulaştırmak için herkesi yayınımıza bekliyoruz.”dedi.

Instagram adresi @sma_aydemyasasin

TR32 0001 0090 1059 3322 7050 01

Aydem Emine Dürük Ziraat Bankası. KEMAL ATLAN

Editör: BETÜL KESİK