Milletvekili Halil Eldemir, meclisteki çalışmalarının hemen ardından Bilecik’e gelerek pek çok saha ziyaretinde bulundu. Vatandaşlarla birebir görüşerek istek ve görüşlerini dinleyen Eldemir, Bilecik’i geliştirecek ve güzelleştirecek her çalışmanın takipçisi olduklarını kaydetti.

AK Parti teşkilatı ile Bilecik merkez ve ilçelerde ziyaretler gerçekleştiren Eldemir, vatandaşlarla, STK temsilcileriyle ve yerel yöneticilerle biraraya gelerek talep ve görüşlerini dinliyor.

 

MECLİS TATİLDE, ELDEMİR MESAİDE

Geçtiğimiz genel seçimlerde Bilecik Milletvekili olarak seçilen Halil Eldemir, Meclisin tatile girmesiyle soluğu hemşerilerinin yanında aldı. Bilecik’teki çalışmalarına ara vermeden devam eden Eldemir, geçtiğimiz günlerde orman yangınlarıyla mücadelede büyük önem taşıyan Bilecik’in ilk orman yangın helikopterinin kazandırılmasında da öncü oldu.

SAHA ZİYARETLERİNDE SOLUK ALMIYOR

Bilecik’teki ilk ziyaretlerini Pazaryeri, Osmaneli ve Söğüt ilçelerine yapan Eldemir, vatandaşlarla bire bir görüşerek sohbet etti. Küçük sanayi esnafının da sorunlarını yerinde dinleyen Eldemir,  sanayiciler ile üreticilerin desteklenmesini amaçlayan projeleri konuştu. Buluşmalarına hız kesmeden devam eden Eldemir, merkez ilçe köy muhtarlarıyla yaptığı toplantıda hizmet ve taleplerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Saha ziyaretleri kapsamında son olarak Gölpazarı, Yenipazar ve İnhisar ilçelerinde Belediye Başkanlığı, ilçe teşkilatları ve muhtarları ziyaret eden Eldemir, vatandaşlarla kucaklaştı. Sağlık Bakan Yardımcılığı döneminde de Bilecik’e ve Bilecikliye birçok önemli desteği olan Eldemir’i vatandaşlar da yoğun ilgi ve sevgiyle karşıladı.

“VATANDAŞLARIMIZIN İSTEKLERİNİN TAKİPÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kendisine gösterilen ilgiye de aynı şekilde karşılık vererek teşekkür eden Eldemir, “Bilecik’teki hemşerilerimin teveccühüyle Mecliste yer aldık. Tüm gayretimiz, bize verilen yetkiyi en iyi ve doğru şekilde kullanarak her şeyin en iyisini hak eden ilimize en iyi şekilde hizmet edebilmek için. Dolayısıyla her zaman vatandaşımızın yanında olmaya, kucaklaşmaya, isteklerini gerekli mercilere ulaştırıp takipçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi. BETÜL KESİK