Bilecik’te inşaat sektöründe faaliyet gösteren TSO üyelerinin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri hakkında toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya; Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Öztürk, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Özçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdülselam Ağdağ ve Cemil İnce Meclis Üyes, ve İnşaat Komitesi Başkanı Bahattin Baran, İnşaat Yapı Malzeme ve Mühendislik Komite Başkanı Deniz Öz, Belediye Başkan Yardımcısı İnşaat Mühendisi Yaşar Külhan, Belediye İmar Müdürü İnşaat Mühendisi Mustafa Ergin Gündüz, İnşaat Grubu Üyeleri; Mimarlar Odası Temsilcileri, İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcileri ve Bilecik Belediyesi İmar Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Yönetim Kurulu, İnşaat, Yapı malzemeleri ve Mühendislik Meslek Komiteleri bir araya gelerek yaptıkları komite toplantıları ve inşaat sektör paydaşları toplantıları sonucu, üyelerin yaşadığı sorunlar belirlenmiş ve çözüm önerileri istişareleri yapılarak bir rapor oluşturulmuştu.

Gerçekleştirilen toplantıda, İnşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerin çalışma ve faaliyetleri esnasında yaşadığı sorunlar ve talepleri masaya yatırılarak çözüm önerileri hakkında karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin sonunda Başkan Mehmet Ergün, Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’ na ve beraberindeki heyete, İnşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerin sıkıntılarına çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkürlerini iletti. GAMZE ELMAS