CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. İmamoğlu ile birlikte bir video yayınlayan Subaşı’na İmamoğlu’ndan tam destek geldi.

İmamoğlu ziyaretinde önümüzdeki 5 yıla dair iş birlikleri ve projeler hakkında konuşulduğunu belirten Subaşı, “ Şehrimize ve şahsıma dair iyi niyet ve temennileri için kendilerine teşekkür ediyorum.Bu zorlu ve kutlu yolu birlikte yürüyecek ve kazanacağız Ekrem Başkanım.” Mesajını verdi.

Yayınlanan videoda “Ne olursa olsun Melek Hanım hala bizim Başkanımız. Her zaman yanındayız.” Diyerek Bilecik’in de Subaşı’na destek vereceğine inandığını söyledi.

İmamoğlu, “Güzel İstanbul’dan Bilecik’e çok selam iletiyoruz. Bilecik Belediye Başkanımız Melek Hanım ile İstanbul’da buluştuk ve Bilecik’in bir 5 yılının daha nasıl yöneteceğini konuştuk. Kendisi çok önemli bir teknik eleman ama aynı zamanda değerli bir Belediye Başkanımız. Her ne olduysa oldu, o bizim hala belediye başkanımız.  İnşallah 31 Mart’tan sonra da keyifle gelip birlikte sokaklarında ve caddelerinde gezeceğimiz bir belediye başkanımız olacak.

Çok değer katacağına inanıyorum. Hem bir kadın olarak  hem de siyasetin değerli bir yüzü olarak yoluna devam edecektir. Biz yanındayız. Bütün projelerimizle, bütün deneyimimizle yanındayız. Etkili bir iş birliğinin özellikle Marmara bölgesinde bulunan illerimizle olan işbirliğimizin en iyi örneklerinden birisini Bilecik’te devamını getirmek istiyoruz. Zaten güzel işbirliklerimiz oldu daha da iyilerini yapmak istiyoruz. Kendisine başarılar diliyorum.  Bilecik’e şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Bütün Bilecik halkımızın, kıymetli hemşerilerimizin Melek Hanım’ın yanında olmalarını, ona güç katmalarını gönülden istiyoruz. Umut ederiz Bilecik’te her şey çok güzel olmaya devam edecek.” Sözlerine yer verdi.

"1 NİSAN'A UMUT DOLU UYANACAĞIZ"

İmamoğlu'na desteği ve güzel sözleri için teşekkür eden Subaşı da, "Ekrem Başkanım, nazik söylemleriniz ve destekleriniz için teşekkür ediyorum. Hem İstanbul hem Bilecik hem de ülkemizin bütün şehirleri olarak 1 Nisan sabahına daha aydınlık daha umut dolu uyanacağız. Hep birlikte kazanacak hep birlikte yürümeye devam edeceğiz."dedi. BETÜL KESİK

Editör: BETÜL KESİK