31 Mart yerel seçimlerine günler kala son viraja girilirken adaylar seçim çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda ilimizin sevilen ve sayılan sanayicilerinden Subaşı Yemek Sanayi’nin sahibi Yusuf Subaşı, CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı olan gelini Melek Mızrak Subaşı için sahaya indi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmalarını sürdürürken, verdiği iftar davetleri ile de Ramazan ayında tüm vatandaşları aynı sofrada buluşturmaya devam ediyor.

YUSUF SUBAŞI’DAN GELİNİNE TAM DESTEK

Başkan Adayı Subaşı'nın Kayıboyu Mahallesinde düzenlediği iftar yemeğine mahalle sakinleri ve birçok vatandaş katıldı. İftar programına katılanlar arasında dikkat çeken bir isim daha oldu.

Subaşı Yemek Sanayi’nin sahibi İş insanı Yusuf Subaşı’nın son günlerde seçim çalışmalarının yanı sıra Kayıboyu Mahallesindeki iftar yemeğine katıldığı görüldü. Subaşı’nın gelini Başkan adayı Melek Mızrak Subaşı için her türlü desteği verdiği öğrenildi. 

SUBAŞI: “ORTAK AKILLA YÖNETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İlginin yoğun olduğu iftar yemeğinde Başkan Adayı Subaşı tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenirken; "Kayıboyu Mahallemizde düzenlediğimiz iftar davetimize katılan ve soframızı paylaşan mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Soframızı, muhabbetimizi ve dertlerimizi paylaşmaya, güzel şehrimizi ortak akılla hep birlikte yönetmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: KORKMAZ KESİK