Ramazan Ayı boyunca ihtiyaç sahibi yaşlıların evlerini ziyaret ederek destek olan İş İnsanı Şermin Kahraman’a Vali Aygöl’den de büyük destek geldi. Yaşlı vatandaşların evleri temizlenerek yeni eşyalar alındı.

Ramazan ayının paylaşma ve bereket ayı olduğunu en iyi yansıtan isimlerinden biri de Bilecik TSO Meclis Başkanı ve sanayici olan Şermin Kahraman oldu. Geçtiğimiz Ramazan Aylarında da olduğu gibi Bilecik’in köylerinde yaşayan yaşlı vatandaşları ziyaret ederek yakından ilgilenen Kahraman, ihtiyaç sahibi kişilerin evlerinin temizlenerek yeni eşyalar alınmasına da öncülük etti.

Vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük bir destek sağlayan  başta Vali Şefik Aygöl ve ilgili kurum amirlerine teşekkür eden Kahraman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Köylere bayram geldi. Evlerin çoğu temizlendi.  Televizyonlar yerlerini aldı. Huzur içinde bayram geçireceğiz. Bizi gören, bizi duyan, bizi dinleyen, dertlerimize derman olan Sayın Valimiz Şefik Aygöl’e sonsuz teşekkürler… Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Sayın İlkay Türkoğlu’na ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yusuf Şinay’a yardımları ve emekleri için de çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sağolun varolun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BETÜL KESİK