Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ve Türk Kızılayı Bilecik Şubesi işbirliği ile Odahizmet binası önünde Kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası önünde gerçekleşen kampanyaya Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Çalışma İş Kurumu İl Müdürü Üzeyir Yıldırım, Genel Sekreter Doğan Gürkan Akyol ile oda çalışanları ve Bilecik halkı destek verdi.

Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün; “Kan herkesin mutlak İhtiyacıdır. Türk Kızılay’ının kan taleplerini karşılayabilmesi için stokların yeterli olması gerekmektedir. Kan bağışında bulunmak her insanın insani görevleri arasında öncelikli olarak yer almaktadır. Unutmamak gerekir ki bir ünite kan bağışı 3 can kurtarıyor. Bağış kampanyasına katılarak destek veren herkese teşekkür ederim.” dedi.

Bilecik Türk Kızılayı İl Başkanı Sevcan Uzun, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın ihtiyaç duyulduğu her zaman yardım ve desteklerinden dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. GAMZE ELMAS