Sözleşmeli Personel Haberleri

Sözleşmeli Personel haberleri ve güncel Sözleşmeli Personel gelişmeleri, Sözleşmeli Personel ile ilgili tüm video, Sözleşmeli Personel fotoğrafları ve Sözleşmeli Personel haberleri Bilecik - Bilecik Yarın Gazetesi - Bilecik Haber - Bilecik Haberleri sitemizde


RESMİ İLANLAR

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğinde, Üniversitenin Mersin merkez ve ilçelerinde bulunan kampüslerinde istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel...

RESMİ İLANLAR

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere 16 Destek Personeli, 3 Teknisyen ve 6 Büro Personeli alınacak.

RESMİ İLANLAR

Harran Üniversitesi Birimlerinde ve Hastanelerinde istihdam edilmek üzere 109 Sözleşmeli Personel alınacak.

RESMİ İLANLAR

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere  2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle 289 Sözleşmeli Personel alınacak.

RESMİ İLANLAR

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 186 Sözleşmeli Personel istihdam edecek.

RESMİ İLANLAR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 282 Sözleşmeli Personel istihdam edecek.

RESMİ İLANLAR

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü 109 Sözleşmeli Personel istihdam edecek.

RESMİ İLANLAR

Afyon Kocatepe Üniversitesi 74 Sözleşmeli Personel istihdam edecek.

RESMİ İLANLAR

Trabzon Üniversitesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca istihdam edilmek üzere 34 Sözleşmeli Personel alınacak.

RESMİ İLANLAR

Düzce Üniversitesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 .maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere personel alınacak.

RESMİ İLANLAR

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü, 2022 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle 316 sözleşmeli personel alacak.

RESMİ İLANLAR

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 117 Sözleşmeli Personel alacak