banner795
banner401
banner422
banner773
banner735

GÖLPAZARI BELEDİYESİ’NDEN İHALE İLANI

Gölpazarı Belediyesi’ne ait olan Kapalı Pazar ve Alışveriş Merkezinde Bulunan Bodrum Katta Deposu Olan 6 Nolu İşyeri Dükkanı'nın (605 M2) İhale İle 5 yıllığına kiraya verilmesi ilanına çıkıldı.

Gölpazarı Belediyesi’nden yapılan ihale ilanı duyurusunda aylık kiranın 25 bin TL olduğu açıklanırken 5 yıllık kiranın ise 1.5 milyon TL olduğu açıklandı.

Gölpazarı Belediye Başkanlığı’ndan yapılan ihale duyurusunda şu ifadeler yer aldı:

“BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURU

I-GENEL ŞARTLAR

MADDE 1. İHALE KONUSU ve ŞEKLİ

Bilecik İli, Gölpazarı İlçesinde, Belediyemize ait Kapalı Pazar ve Alışveriş Merkezinde bulunan 605 m2 alanlı (Zemin 420 m2 + Bodrum 185 m2) A-Blok Zemin Kattaki (1. Bodrum Katta deposu olan) 6 Nolu kaba inşaat tamamlanmış olan mağazanın 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35. Maddesinin (a) bendi ve 37,38,39,40,41,42,43. maddeleri gereğince arttırma yapmak suretiyle Kapalı Teklif usulü ile 5 (beş) yıl süre ile kiraya verilecektir.

Yukarıda tapu kaydı, niteliği, diğer özellikleri, muhammen kira bedeli ve geçici teminat miktarı belirtilen Gölpazarı Belediyesine ait gayrimenkul Gölpazarı Belediye Başkanlığınca 10.08.2022 tarihinde saat 14:00'de Gölpazarı Belediyesi Meclis Salonunda yapılacak Kapalı Teklif ihale usulü ile kiraya verilecektir. İlk ihaleye iştirak eden olmadığı takdirde ikinci ihalenin aynı koşullarda 24.08.2022 tarihinde saat 14:00'de Gölpazarı Belediyesi Meclis Salonunda yapılacak Kapalı Teklif ihale usulü ile kiraya verilecektir.

İstekliler, ihaleye ilişkin bilgileri Gölpazarı Belediyesi Tahakkuk ve Tahsilat servisinde görebilir ve kira ihale şartnamesini 300,00-TL(ÜÇYÜZ TÜRKLİRASI) KDV dahil ücret karşılığında satın alabilirler, Ayrıca www.golpazari.bel.tr adresinden kira ihale şartnamesine ulaşabilirler.

İdarenin Posta Adresi: Orta Mahalle Bakan Fatih DÖNMEZ Caddesi No:22

PK.11700 Gölpazarı /Bilecik        

MADDE 2. İHALEYE KATILMA ŞARTLARI

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nda belirtilen niteliklere haiz olmak ve anılan Kanunda açıklanan biçimde teklifte bulunmak, geçici teminatı yatırmak şarttır. İhaleye iştirak edecekler bedeli karşılığında şartname satın almak zorundadır.

MADDE 3. İHALE DOSYASINDA ARANACAK BELGELER

2 Kapalı Teklif Usulü İhale;

İsteklilerin ihaleye katılımında tanzim edilecek İhale Dosyasında aranacak belgeler şunlardır:

1) Teklif Mektubu (Şartname eklerinde örneği mevcut),

2) Taşınmaz Mal Kira Şartnamesi, (Şartnamenin her sayfası ayrı ayrı ihaleye iştirak eden tarafından imzalanmak zorundadır.)

3) Geçici Teminat bedeli makbuzu veya Teminat Mektubu

4) Gerçek kişiler için Nüfus cüzdanı sureti (Nüfus müdürlüğünden)

5) Gerçek kişiler için Yerleşim Belgesi (Nüfus müdürlüğünden)

6) Tüzel kişiler için İmza sirküsü (Noterden) ve vekâleten iştirak ediliyorsa, isteklinin adına teklif vermeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli vekâletname,

7) Tüzel kişi olması halinde, Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi veya Esnaf Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğuna dair belge (Tescil Belgesi) ve Kayıtlı olduğu Vergi Dairesi kaydı ve teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli belge ve imza sirküleri.

8) Şartname alındı makbuzu.

Taşınmazın Kapalı Teklif Usulü (Artırma) kira ihalesine teklif verecekler; ihale zarflarını yukarıda belirtilen belgeler ile birlikte belirtilen maddelere uygun olarak hazırlayarak ihale günü saat 12:30'a kadar Gölpazarı Belediyesi Encümenine (ihale komisyonu) sunulmak üzere Tahakkuk ve Tahsilat servisine sıra numaralı alındı belgesi karşılığında teslim edeceklerdir, ya da taahhütlü olarak posta ile göndermeleri gerekmektedir. Ancak postada meydana gelecek gecikmeler ve telgrafla, faks ile veya internet üzerinden yapılan başvurular İhale Komisyonunca kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Teklifler aşağıdaki bilgi ve belgeleri içerecek şekilde hazırlanacaktır.

A)İÇ ZARF

İç zarf aşağıdaki bilgi ve belgeleri içermektedir.

a) Teklif Mektubu

b) İhaleye iştirak eden özel ve tüzel kişiler teklif sahibi (kendisi) veya kanuni vekili tarafından imzalanacak ve bu teklifte şartname ve eklerini aynen kabul edildiğini belirtecektir.

Teklifler hem rakamla hem yazıyla açık olarak yazılacaktır. Bunlardan herhangi birine uygun olmayan veya üzerinde kazıntı, silinti ve düzeltme bulunan teklifler reddedilir ve hiç ihaleye girmemiş sayılır.”

                                    

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner747

banner524

banner92

banner714

banner679

banner620

banner390

banner510

banner503