Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Otrar ile beraberinde bulunan Daire Başkanları Bilecik’te okul ziyaretlerinde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol ve il/ilçe yöneticilerinin eşlik ettiği ziyaretler esnasında Genel Müdür ve Araştırma-Gelistirme ve Projeler Daire Başkanı Mecit Ramazan Barın ile Eğitim Politikaları Daire Başkanı Abdürrahim Yığman öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet ettiler.

İki gün süren yoğun programın ilk gününde Bozüyük İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu, Hayme Ana Özel Eğitim Anaokulu ile Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretleri gerçekleştirildi. Bozüyük Mimar Sinan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda okul müdürleri ve idarecilere yönelik düzenlenen toplantının ardından sırasıyla Bilecik Merkez Kozabirlik İlkokulu, Merkez Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi, Bilecik Borsa İstanbul Bilim Sanat Merkezi okullarımız ziyaret edildi.

Merkez ilçedeki tüm okul müdürlerinin katılımıyla Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi konferans salonunda toplantı gerçekleştirildi.

Programın ikinci gününde Genel Müdür Doç.Dr. Mustafa Otrar ve Daire Başkanlar, Vali Şefik Aygöl ve İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol ile il ve ilçe yöneticilerinin katılımıyla Söğüt Salih ve Ömer Musaoğlu İlkokulunda 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 1.dönem karne törenine katıldılar. Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Genel Müdür Otrar, daha sonra okul müdürleri ve ilçe yöneticilerinin bulunduğu toplantıya katıldı.

Okul ve kurum ziyaretleri ile yoğun geçen iki günlük programın ardından Genel Müdür Otrar ve Daire Başkanları Bilecik’ten ayrıldı. NEVZAT KAPTAN

Editör: BETÜL KESİK