Gazetemiz Yetkilisi Cafer Elmas, 31 Mart yerel seçimlerini kazanan Söğüt’ün yeni Belediye Başkanı Ferhat Durgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, seçim süreci ve Söğüt’teki çalışmalar değerlendirildi.


Başkan Durgut, 31 Mart Yerel seçimlerde 6 güçlü adayla kıyasıya ve saygı içerisinde bir mücadele olduğunu belirtti. 
Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda yürüttüklerini kaydeden Başkan Durgut, seçimlerde kazananın Söğüt halkı olduğunu vurguladı. 

Başkan Durgut, 31 Mart tarihinin hemen ardından seçim yarışını geride bıraktıklarını ve hizmetlere odaklandıklarının altını çizdi. 
Seçimin ardından siyasi kimliğine bakmaksızın herkesin başkanı olmaya çalıştığını söyleyen Başkan Durgut, “Mazbatamızı aldığımız andan itibaren Söğütlülere hak ettiği hizmetler için çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de en iyi hizmeti yerine getirmek için çalışacağız.’ dedi.

Halk için önemli hizmetlere imza atmak adına çalıştıklarını kaydeden Başkan Durgut, “Halkımızın refahı ve mutluluğu için elimizden gelen tüm çalışmaları yapacağız. Tüm amacımız Söğütlülere hizmet etmektir.” şeklinde konuştu. Başkan Durgut, Gazetemiz Yetkilisi Cafer Elmas’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Kaynak: KORKMAZ KESİK