Kayıboyu Mahallesindeki gençlerin 17 yaşındaki gence yaptıkları sözde şaka az daha faciayla sonuçlanıyordu!

Bilecik Merkeze bağlı Kayıboyu Mahallesinde bir genç, doğum gününde “şaka” adı altında arkadaşları tarafından adeta işkenceye maruz kaldı. Kahreden görüntüleri cep telefonlarıyla kayda alan gençler, bir de sosyal medya hesaplarından paylaşırken o anlar “eşek şakası bu olsa gerek”dedirtti.

Alınan bilgilere göre; Kayıboyu Mahallesinde  ikamet eden 17 yaşındaki M.P doğum gününde arkadaşlarıyla biraraya geldi.

 M.P’nin doğum günü için kendilerince bir şaka yapmak isteyen gençler,  mahalle meydanında  M.P’nin üzerindeki eşyaları aldıktan sonra elektrik direğine bağladı.

Olayın ciddiyetini ilk başta kendisi de fark etmeyen M.P gülmeye devam etti ama daha sonra başına gelenlerden kaçmak istese de kurtulamadı…

Korkunç şaka M.P’nin direğe bağlanmasının ardından başında yumurta kırılmasıyla devam etti. Daha sonra başından aşağı çay pisliği, çöp, un gibi birçok madde dökülen M.P’ye bunlar yetmezmiş gibi bir de çamaşır suyu boca edildi. Çamaşır suyu yüzüne gelen M.P acı içerisinde gözlerim yandı diye bağırsa da arkadaşları kahkahalar atarak gencin acılar içerisinde kıvranmasını izledi. İşkence gibi şaka bununla da bitmesi, M.P’nin kulağının dibinde torpil patlatıldı…

Gençlerin o anları kaydedip sosyal medyadan paylaşmaları üzerine M.P’nin ailesi görüntülerle birlikte olayı Emniyete ve Savcılığa ileterek şikayetçi oldu. Emniyet ekipleri ve Savcılık tarafından konuyla ilgili inceleme başlatıldığı öğrenildi.

Kaynak: BETÜL KESİK