Bu sezon futbola yaptığı alt yapı yatırımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ilimizin köklü takımlarından Ertuğrul Spor , sezon öncesi motivasyon pikniğinde buluştu.

Başarılı bir sezon geçiren U15 futbol takımının sezonda gösterdikleri başarılarını ödüllendirmek  ve önümüzdeki hafta başlayacak olan U17 ve A takımı oyuncularını motive etmek için yapılan organizasyon, İstasyon Sentetik Futbol Sahası yanındaki Ertuğrul Spor Tesislerinde gerçekleşti.  

Renkli etkinliğe katılım yoğun olurken, eski ve yeni futbolcular  bir araya gelerek keyifli dakikalar yaşadılar.

Kulüp Başkanı Özgür Güzel,  yaptığı konuşmada Ertuğrul Spor’ un hedefleri olan bir kulüp olduğunu, Sportif Başarı Hedeflerinin yanında gençlerin iyi bir insan başarılı bir öğrenci olmalarına da katkı sağlamak istediklerini belirtti.

Organizasyonda emeği geçen kulüp yöneticilerine teşekkür eden Güzel,  misafirlere katılımları için teşekkür etti.

Etkinlikte söz alan Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Külhan, kendisinin de eski bir futbolcu olduğunu, spor yapmanın kendi yaşamında nasıl olumlu izler bıraktığını söyleyerek  tecrübelerini genç sporcularla paylaştı ve Bilecik Belediyesi olarak Amatör Sporları her zaman desteklediklerini ve bundan sonra da  destekleyeceklerini belirtti.

Belediye Başkan Yardımcıları Yaşar Külhan ve Sabri Çobanoğlu, İstasyon Mahallesi Muhtarı Samet Özlü, Pazaryeri Organize Sanayi Bölge Müdürü Eski Ertuğrul Spor Futbolcusu Muammer Yıldırım, Belediye Temizlik İşleri Müdürü Serdar Pehlivan’ın da katıldığı etkinlik, toplu anı fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Kaynak: KORKMAZ KESİK