Gazetemiz Yetkili Cafer Elmas, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Vezirhan Belediye Başkanlığını kazanan Hüseyin Ocak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken; Başkan Ocak, yeni dönemde de beldeyi güçlendirmek ve büyütmek için çalışacaklarını belirtti. Kendisine güvenerek yeniden başkanlık görevine layık gören herkese teşekkür eden Başkan Ocak, bu güveni boşa çıkartmayacaklarını ifade etti.

Yeni imar düzenlemeleri, istihdam alanları, sosyal alanlar gibi birçok proje için hazır olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Ocak, “Biz geçtiğimiz 5 yılda da kimliği ne olursa olsun, bizim yanımızda olsun karşımızda olsun, bize hakaret etmediği sürece bu kurumun kapılarını herkese açtık. Herkesin hizmet almasını sağladık. Bu sene de aynı şekilde aldığımız yetkiyle insanımıza ve şehrimize değer katmaya devam edeceğiz.”dedi.

Gazetemiz yetkilisi Elmas da güven tazeleyerek yeniden Belediye Başkanlığına seçilen Ocak’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, görevinde başarılar diledi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK