AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik’te ilçe ilçe gezerek vatandaşlarla biraraya geldi.

Bilecik merkez, Bozüyük, Pazaryeri ve İnhisar ziyaretleri yapan Eldemir, AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım ve teşkilat üyeleriyle birlikte vatandaşlarla tek tek sohbet ederek taleplerini dinledi.

 Bilecik’te sanayi esnafıyla kahvaltı yapan Eldemir, güçlü bir Bilecik için güçlü bir sanayi olması gerektiğinin altını çizdi. Esnafın sorunlarını dinleyen Eldemir, sanayi adına yapılması gereken tüm çalışmaların destekçisi olduklarını kaydetti.

Milletvekili Eldemir, teşkilat ile bitlikte Bozüyük ilçe esnafını ziyaret ederek, talepleri dinledi. Buradaki esnafın da yoğun ilgisiyle karşılaşan Eldemir, kendilerine hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Eldemir yoğun Bilecik mesaisinde Merkez İlçe Başkanlığına bağlı Pelitözü Mahalle Başkanlığının mahalle toplantısına Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz ile birlikte katıldı. Eldemir,  mahalle sakinlerine ve mahalle teşkilatına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.    

Bilecik yatırımlarına gösterdiği özen ve çalışmalarla farkını ortaya koyan Milletvekili Halil Eldemir, İnhisar’da temeli atılan  8 derslikli ilk ve ortaokulun temel atma törenine katılarak hayırlar getirmesini temenni etti. Gamze Elmas

Editör: Korkmaz Kesik