AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Halil Eldemir, pazar günü yapılacak olan genel seçimler öncesinde Bilecik halkının desteğini istedi.

Dünyanın gözünün bu seçimlerde olduğunu belirterek seçimin önemine vurgu yapan Eldemir, AK Parti’den 2 milletvekili adayı için Bilecik halkından güçlü bir destek beklediğini söyledi.

Eldemir, “Bir demokrasi bayramının arifesindeyiz. 2053-2071 gibi tarihlerle sembolize ettiğimiz Türkiye Yüzyılının en önemli eşiklerinden olan 2023 seçimlerini gerçekleştireceğiz. Dünyanın gözü bu seçimlerde. Herkesin bu topraklarda bir hesabı var. Ül­ke­mi­zin üze­rin­den hesap ya­pan­la­ra karşı bu necip mil­let Cum­hur­baş­ka­nı­mız Sayın Recep Tay­yip Er­do­ğan’ın li­der­li­ğin­de bu hesapların hepsini boza­cak­tır. 5 bin yıllık köklü devlet geleneğine sahip olan bu topraklarda atalarımızdan aldığımız bu mukaddes mirası en doğru biçimde bizden sonraki nesillere taşıyacağına inanıyorum. Vatandaşlarımızdan alacağımız güçlü destekle doğru adımlarla yola devam ederek Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa edeceğiz.

 Ülkemizde seçimlerde vatandaşların teveccühü her zaman yüksek olmuştur. Bu da demokrasiye olan inancımızın önemli bir göstergesidir. 14 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi seçimlerinin bir bayram havasında barış, kardeşlik ve huzur içerisinde gerçekleşmesini temenni ediyorum. Bilecik halkının ferasetine inanıyorum. AK Parti olarak Bilecik’ten 2 milletvekili ile ilimizi Ankara’da temsil etmenin arzusundayız. Bu noktada kıymetli hemşerilerimizden güçlü bir destek bekliyoruz. Yapılacak olan seçimlerin ilimize, ülkemize, bu ülkeden umudu olan herkese hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi. BETÜL KESİK