Bilecik’te bir ilki gerçekleştirerek Bioenerji merkezi açan ilimizin tanınmış esnaflarından ve eski İl Genel Meclisi Üyesi Bioenerjist Abdullah Eğilmez, ofisinin kapılarını gazetemize açtı.

Bioenerji ve biorezonans ile ilgili bilgiler veren Eğilmez,  insan vücudunun elektromanyetik titreşimlerden oluşan bir sistem olduğunu ve biorezonans terapisi ile cihazlar yardımıyla yapılan bu tedavilerin organizmada enerji bazlı değişiklikler ortaya çıkardığını belirtti.

Biorezonans veya bioenerji tedavilerini tamamlayıcı tıp yöntemi olarak niteleyen Eğilmez, uyguladığı yöntemlerin hiçbir yan etkisinin bulunmadığını ifade etti.

Kanser hastaları ve çaresiz kalmış hastalıkları yaşayan vatandaşlar için uyguladığı tamamlayıcı tedavi ile insanlara yardımcı olmak istediğini belirten Eğilmez, şu bilgileri aktardı:

“ENERJİYİ DENGELİYORUZ”

İhtiyacı olan ve çaresiz kalmış olan insanların buraya gelmesini isterim. Bu insanların yarar göreceğine inanıyorum.

Biorezonans ile vücudumuzdaki enerjiyi dengeliyoruz. Bozulan enerjiyi nötrleyerek sağlıklı bir hale getiriyoruz. İnsanların psikolojisi ile birlikte fiziksel yapılarını da onarmış oluyoruz. Dolayısıyla insanlar şifa ve iyilik buluyor. Sonuç olarak tedavi oluyorlar. Hiçbir yan etkisi olmayan bir tedavi uyguluyoruz.

Gelecek dönemlerde bu tedavi yönteminin çok yaygınlaşacağını düşünüyorum. İleriki dönemlerde insanlar kendi evlerinde bu uygulamayı yapabileceklerini tahmin ediyorum. Bu tedavi yönetim Rusya’da devlet hastanelerinde kullanılıyor.

“NOKTA ATIŞI İLE SORUNUNUZ ORTAYA ÇIKIYOR”

Bu uygulamanın en önemli tarafı sizi doğru doktora ve doğru tedaviye yönlendiriyor. Biorezonans yöntemi ile nokta atışı ile vücudunuzda ne sorununuz var ortaya çıkıyor. Duygusal ve fiziksel olarak vücudunuzdaki her şeyi görme şansınız oluyor.

Yıllardır çözemediğiniz sağlık sorunlarını ve doktorların da bulamadığı sorunları ortaya çıkıyor. Bu yöntem ile gönderdiğimiz frekanslar sayesinde vücuttaki tüm sorunları görebiliyoruz. Bu şekilde insanlara yardımcı oluyoruz. Bu uygulamanın devlet hastanelerinde bile kullanılmasını isterim.

“VÜCUTTAKİ ENERJİ AKIŞINI DÜZENLİYORUZ”

Tedavimizde frekanslarla vücuttaki sorunları görebiliyoruz ve bioenerji ile vücuttaki enerji akışını düzenliyoruz. Uzun süre tıkalı olan yerlerde sorunları çözüyoruz. Artık bunalıma girmiş, intiharın eşiğine gelmiş insanların çaresiz doktorlar gezip de çözemedikleri sorunlarla karşılaştıklarını gördüm. Çok dua eden insanlarla karşılaştım. Bir anne kızıyla geldi. Anne bana kızımı kurtar dedi. Ben o kadar kötü olduklarını bilmiyordum. Sonra tıkanıklık sorunu olduğunu gördüm ardından kadın iyileşti.

“MANEVİ OLARAK DA HUZUR BULUYORSUNUZ”

Bioenerji ile birlikte manevi olarak da huzur buluyorsunuz. Herhangi bir ilaç tavsiyesi vermiyoruz. Bunu doktorlar yapar ben sadece gıda takviyesi önerisinde bulunabilirim. Ben buradaki uygulamada bir hastalık görürsem insanlara doktora gidip buna hastanede bakılması yönünde tavsiyede bulunuyorum. Buradaki amaç insanlara yardımcı olmak, sağlıkları ile ilgili çözüm bulmak.

“KANSER HASTALARI İÇİN ÖNEMLİ”

Kendi şehrim Bilecik’i çok seviyorum. Manevi olarak çok önemli bir yerdir. Şehrimizin bu maneviyatı uzun süredir örtülü durumdaydı. Ancak son zamanlarda ilimiz de özüne döndüğünü düşünüyorum. Artık bu yönde bu topraklara yatırımlar yapılıyor.

Zihin o kadar güçlüdür ki zihninizle her şeyi tedavi edebilirsiniz. Örneğin kanser hastaları için bu önemlidir. Kanseri bilmemiz lazım ama onu reddetmek de gerekir. Kansere ben seni kabul etmiyorum dememiz lazım. O zaman kanser hücreleri kaybolmaya başlıyor.

Bioenerjinin kansere iyi geldiğini ve kanser hastalarının tedavi sürecinde bioenerjinin de faydalı olduğunu düşünüyorum. Son evrede değilse eğer faydalı olabiliyoruz ama tıbben ümitler kesildiğinde benim de bir yararım olmuyor. Ama önceki süreçte doktor tedavisinin yanında bizim tedavimizle de birlikte kanseri yendiklerini gördüm. Onun için Bilecik’teki insanlarımızın bu uygulamadan yararlanmasını istiyorum." Korkmaz Kesik