Öncü Döner bünyesinde hizmet veren Dürümden’in Bilecik Şubesi açıldı. Gazipaşa Mahallesi Tevfik Bey Caddesi üzerinde hizmete giren Dürümden’in açılış törenine; Bilecik Belediye Başkanı Sadık Kaya, TSO Başkanı Mehmet Ergün, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, CHP Belediye Başkanı Adayı Melek Mızrak Subaşı, CHP Merkez İlçe Başkanı Melih Karaçam, belediye meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan CHP Belediye Başkanı Adayı Melek Mızrak Subaşı, “İlimize güzel bir tesisi kazandırmanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Birlik ve beraberliği burada simgeleyerek, Bilecik’te kardeşlik ve barış içerisinde bir şölen havasında tatlı bir yarış halindeyiz. Tesisimiz ilimize hayırlı olsun.” dedi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman yaptığı konuşmada, “Melek kardeşimle birlikte açılışlarda bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Böyle güzel işyerlerimizin Bilecik’te açılması bizleri çok mutlu ediyor. İlimize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Dürümden’in açılış kurdelesi kesildi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK