Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan adayı Mustafa Yaman, Beşiktaş Mahallesinde vatandaşları ziyaret etti. Yaman, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, belediyecilik anlayışını ve projelerini anlattı.

Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan adayı Mustafa Yaman, yerel seçim çalışmaları kapsamında Mihalgazi Camii'nde teravih namazını kıldıktan sonra Beşiktaş Mahallesi'ni ziyaret etti. Yaman, teravih namazının ardından AK Parti Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz, il genel meclis üyesi adayları, belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat üyeleri ile birlikte mahalledeki kahvehaneleri gezerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim kampanyasını yoğun bir tempoda sürdüren Yaman, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, belediyecilik anlayışını ve projelerini anlattı. Bilecik'in potansiyelini en iyi şekilde değerlendirecek projeleri hayata geçireceklerini vurgulayan Yaman, "Bilecik'i halkımızla birlikte yönetmeye, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeye adayız" dedi.

Beşiktaş Mahallesi'ndeki kahvehane ziyaretleri sırasında samimi sohbetler gerçekleştiren Yaman, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi. Yaman, "Bilecik için birlikte çalışacağız, şehrimizi geleceğe taşıyacak adımları birlikte atacağız" mesajını verdi.

Mustafa Yaman, seçim çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini belirterek, Bilecik'in dört bir yanını ziyaret ederek, her vatandaşla birebir görüşmeye önem verdiklerini ifade etti. Yaman, şehrin her köşesindeki vatandaşın sesine kulak verme ve onların önerileriyle şehri yönetme sözü verdi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY