1969 Bilecikspor Kulübü Başkanı İsmail Cinoğlu, sitem dolu bir mesaj yayınladı. Cinoğlu, “Bu şehirde her şey ne kadar zormuş. Faydanız yok bari köstek olmayın.” dedi.

1969 Bilecikspor Kulübü’nün 13 Temmuz tarihinde gerçekleşen olağanüstü kongresinde tek aday olan İsmail Cinoğlu Bilecikspor başkanlığına seçilmişti.

‘Nöbetçi Başkan’ olarak bilinen Cinoğlu, Bilecikspor’un başkanlık için hiçbir isimin çıkmamasının ardından ‘Bilecikspor’u sahipsiz bırakmam’ diyerek Bilecikspor Başkanlığına gelmişti.

Göreve gelmesinin ardından birçok zorlukla karşılaşan Cinoğlu, gazetemize açıklamalarda bulunarak Bilecik halkına seslenmiş ve maddi destek istemişti.  

Bilecikspor için çalışmalarına devam eden Cinoğlu, açıklamalarda bulunarak sitem etti. ‘Bu şehirde her şey ne kadar zormuş’ diyen Cinoğlu, açıklamasında, “Bu şehirde her şey ne kadar zormuş. Bilecikspor olsun, kapanmasın, memleketimizin takımı tek ortak değerimiz, diyoruz. Algı, değersizlik başını almış gidiyor.

Size namus, şeref sözü olsun. Herkese sesleniyorum; bunun altında kulübümüz kalırsa hepiniz kalırsanız. Faydanız yok bari köstek olmayın. Beni bilen bilir.” ifadelerine yer verdi. KORKMAZ KESİK

Editör: Korkmaz Kesik