AK Parti Bilecik Belediye Başkan Aday Adayı Çetin Kaya, Belediye Başkanlığına neden talip olduğu, Bilecik için neleri hedeflediği ve yerel seçim sürecine dair birçok konuyu gazetemiz yetkilisi Cafer Elmas’a değerlendirdi.

Bilecik Belediye Meclis Üyeliği görevinde ve Bilecik siyaseti içerisinde aktif bir şekilde yer aldığını, Bilecik’in sorun ve çözümlerine hakim olduğunu vurgulayan Kaya;  genç, tecrübeli ve istekli olarak yola iddialı bir şekilde çıktığını ifade etti.

Bilecik’in önümüzdeki yıllarda bir cazibe merkezi olacağını ve ve bu süreci  çok iyi değerlendirmek gerektiğini dile getiren Kaya, Bilecik’in sorunlarını gidererek önünü açacak önemli projelerini de açıklarken, konut sıkıntısı için de iddialı bir proje hazırladığını kaydetti.

Kaya’nın, kültür-turizmin gelişmesi, otopark sorunun giderilmesi, Üniversiteli öğrencileri ve Bilecik halkı için sosyal donatı alanları gibi birçok projesini açıklayarak Bilecik gündemini değerlendirdiği röportajın ayrıntılarını videomuzdan izleyebilirsiniz... KORKMAZ KESİK

Editör: BETÜL KESİK