Gazetemiz Yetkilisi Cafer Elmas, 31 Mart yerel seçimlerini kazanan Osmaneli yeni Belediye Başkanı Bekir Torun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, seçim süreci ve Osmaneli’ndeki çalışmalar değerlendirildi. Osmaneli Belediye Başkanı Bekir Torun, başkanlığa seçilme sürecini bayrak değişimi olarak yorumladı. 


“ÖNEMLİ BİR GÖREVE GELDİĞİMİZİN FARKINDAYIM”
Osmaneli Belediyesinin çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini aktaran Başkan Torun, “Osmaneli halkı için gece gündüz çalışacağız. Önemli bir görevi aldığımızın farkındayız ve bunun için elimizden geleni yapacağız.” dedi. 


“TÜM OSMANELİ’NİN BAŞKANI OLACAĞIM”
31 Mart Yerel Seçimlerinde kendisini başkan seçen Osmaneli halkına teşekkür eden Başkan Torun, “Seçimin hemen ardından siyasi kimliğimi bir kenara bıkarak belediye başkanlığı görevine başladım. Bana oy veren oy vermeyen hiç fark etmez tüm Osmaneli’nin belediye başkanı olacağım.” ifadelerini kullandı. Başkan Torun,  Osmaneli eski Belediye Başkanı Münür Şahin’e belediye başkanlığı görevi sürecinde yaptığı hizmetlerden dolayı da teşekkürlerini iletti. 


“KARASU HATTINA ALTERNATİF BULACAĞIZ”
Osmaneli Belediyesi olarak ilçenin gelişmesi ve tanıtılmasında önemli çalışmalara imza atacaklarını kaydeden Başkan Torun, “Tarihi ve turizm alanlarında Bilecik’in önemli bir ilçesi olan Osmaneli’mizi daha da ön plana çıkarmak için gerekli çalışmaları yapacağız.” dedi. Başkan Torun, Karasu Hattı’na alternatif su kaynakları için de çalışmaların devam ettiğini söyledi. 
Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür eden Başkan Torun’a, Gazetemiz yetkilisi Elmas yeni görevinde başarılar diledi.

Kaynak: KORKMAZ KESİK