Bozüyük Belediyesi küresel salgınla mücadelesinde yeni tedbirler alarak, vatandaşları uyarmaya devam ediyor. İlçede başlatılan yeni uygulama ile belediye hizmet binası gibi vatandaşların yoğun olarak girip çıktığı kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere‘sağlığın için sosyal mesafeni koru’ ve ‘sağlığın için evde kal’ yapıştırmaları yerleştirildi.

Bozüyük Belediyesi yeni önlemler alarak tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen küresel salgın ile mücadelesini sürdürüyor. “Evde Kal” çağrısıyla sosyal medya hesapları üzerinden ve trafik sinyalizasyonlarındaki kırmızı ışık üzerindeki etiketlerle uyarılarına devam eden Bozüyük Belediyesi, farkındalık yaratmak amacıyla ‘sağlığın için sosyal mesafeni koru’ ve ‘sağlığın için evde kal’ yapıştırmaları hazırladı.

Bozüyük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelince dağıtımı ve yapıştırılması devam eden etiketler ilk olarak belediye hizmet binası, kaymakamlık, asansörlere ve kapalı duraklara yapıştırılırken dağıtımların ilçe genelinde bankalara, marketlere ve esnaflara da yapılacağı öğrenildi.