banner795
banner401
banner422
banner806
banner773
banner735

"BO­ZÜ­YÜK KİTA­BE­LERİ" PRO­JESİ YÜ­RÜ­TÜ­LÜ­YOR
Bo­zü­yük’te Fen Li­se­si’nce "Bo­zü­yük Ki­ta­be­le­ri" Tü­bi­tak 2204a Pro­je­si yü­rü­tü­lü­yor.
TÜBİTAK 2204A Li­se­ler arası proje ya­rış­ma­sı kap­sa­mın­da Bo­zü­yük Fen Li­se­si 10. Sınıf öğ­ren­ci­si Halil P. ta­ra­fın­dan il­çe­de bu­lu­nan kül­tü­rel mi­ra­sın bir par­ça­sı olan ta­ri­hi eser­le­rin ki­ta­be­le­riy­le il­gi­li far­kın­da­lık oluş­tur­mak ama­cıy­la "BO­ZÜ­YÜK KİTA­BE­LERİ" isim­li bir proje oluş­tu­rul­du.
Ça­lış­ma sü­re­cin­de elde edi­len ve­ri­ler proje için oluş­tu­ru­lan blog say­fa­sın­da ya­yın­la­na­rak ve go­og­le maps üze­rin­de ki­ta­be yer­le­ri ek­le­ne­rek ko­nu­nun öne­mi­ne dik­kat çe­kil­mek ve far­kın­da­lık oluş­tu­rul­mak he­def­len­di.
Ça­lış­ma­nın ay­rın­tı­la­rı­na blog say­fa­sın­dan ula­şı­la­bi­li­ni­yor. Pro­je­nin Blog sayfa linki: https://​bo­zu­yuk­ki­ta­be­le­ri.​blogs­pot.​com/​

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner747

banner524

banner92

banner714

banner679

banner620

banner390

banner510

banner503