Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Oda Meclis Üyeleri Ankara ziyaretleri kapsamında TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’i, Bilecik Milletvekilleri Selim Yağcı ve Yaşar Tüzün’ü makamlarında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Meclis Üyeleri ile tek tek tanıştıktan sonra Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olmanın önemli sorumlulukları olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, takip edilmesi gereken tüm konularda destek olmak için hazır olduğunun altını çizdi.

Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çelik, “Sorumluluklarımızın farkındayız. Genç ve dinamik bir ekiple çalışmalarımıza başladık. Seçim süreci aynı zamanda bizler için birer anket çalışması oldu. Üyelerimizin istek ve beklentilerini birebir dinleme fırsatı bulduk. Çalışmalarımıza hızla başlama arzusundayız. Bölgemiz için çözüme kavuşmasını beklediğimiz sorun ve çözüm önerilerine ilişkin arz dosyamızı hazırladık. Sizlerle birlikte bu sorunları da ivedi olarak çözüme kavuşturacağımız inancındayım.” dedi.

ELDEMİR’TEN TAKİP SÖZÜ

Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir, ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu Oda Meclis Üyelerinin yeni döneminin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi. Bozüyük TSO Başkanı Velik Çelik de Bilecik ve Bozüyük’te yapılan sağlık yatırımları için teşekkürlerini iletti.

Bölgemiz sorun ve çözüm önerilerini içeren arz dosyasını ileterek takip etmeleri konusunda ricada bulundu.

Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ise sorunların takibi konusunda destek vereceği sözünü verdi.

YAĞCI, “ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyelerinin yeni döneminin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi. “Bölge sorunları ile ilgili gerekenlerin istişare edilerek sonuca kavuşması için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

TÜZÜN, “İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ”

CHP Milletvekili Yaşar Tüzün de yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek başarılar diledi. “Ticaret ve Sanayi Odaları Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşları sizlerin sorumlulukları büyük bizlerde burada sizleri temsilen buradayız ve sorunları çözüme kavuşturma konusunda işbirliği içinde olacağız.” dedi.

Bozüyük TSO Başkanı Veli Çelik ise, “Sorumluluklarımızın farkındayız. Seçim sürecimizi tamamladık. Bu süreç aynı zamanda bizim için bir anket çalışması oldu. Bu sebeple çalışmalarımıza hızla başlamak istiyoruz. Bölgemizdeki sorunlarımızı anlatan arz dosyalarımızı sizlere iletmek üzere hazırladık. Sıkıntılarımızın çözümü noktasında sizleri sık sık arayarak konuları takip etme arzusundayız. Destekleriniz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz.” dedi.

TBMM Genel Kurul Salonunda oturuma katılan Bozüyük TSO Üyeleri Milletvekillerinden Meclis çalışmaları hakkında bilgi aldı.