Bozüyük’ün sevilen ve başarılı avukatlarından Ercan Dırazoğlu, MHP’den Bozüyük Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusu yaptı. MHP Genel Merkezi’ne başvurusunu yapan Dırazoğlu, “Bozüyük’teki sorunları yakinen biliyoruz” dedi. “Amacımız ve vizyonumuz çözüm odaklı, hızlı, çağdaş, profesyonel, kurumsal belediyeciliktir!” diyen Dırazoğlu, yaptığı açıklamada şunları aktardı:

“2024 yılı mahalli idareler seçimi Bozüyük Belediye Başkan Aday Adaylık başvurumuzu genel merkezimize ilettik. Bundan sonra aday belirleme takdiri genel merkezimize ait olup, verecekleri tüm kararlara saygılı olduğumuzu, verilecek kararın Bozüyük için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

1977 Bozüyük Yeni Mahalle doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Bozüyük ve Bilecik’te tamamladım. Yüksek öğrenimimi ise İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladım. 2000 yılından bugüne Bozüyük’te serbest avukatlık yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Halen 4 Eylül Mahallesinde ikamet etmekteyim.

Bozüyük’teki sorunları yakinen biliyoruz ve takip ediyoruz ve çözüm odaklı düşünüyoruz. Amacımız ve vizyonumuz çözüm odaklı, hızlı, çağdaş, profesyonel, kurumsal belediyeciliktir!

Adaylık teveccühü halinde ise hedefimiz tüm Bozüyüklülerin ortak adayı olmaktır. Toplumumuzun tüm kesimlerinden destek talep edeceğiz. Ayrım yapmaksızın tüm Bozüyüklüler için bu yola çıkıyoruz. Amacımız bütün gönülleri kazanmaktır.

Aday adaylığımızın Bozüyük için tekrar hayırlı olmasını temenni ederiz. Yolumuz açık olsun, saygılarımızla.” Korkmaz Kesik

                                                                                                      

Editör: Korkmaz Kesik