AK Parti Bozüyük Belediye Başkan Aday Adayı Faruk Şahin, gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz yetkilisi Cafer Elmas ile istişarelerde bulunan Şahin,  Bozüyük ilçesinin ihtiyaçları ve hedefleri  doğrultusundaki projelerini açıkladı.

BOZÜYÜK’ÜN EN BÜYÜK SIKINTISI…

Bozüyük’ün en büyük sıkıntısının şehri ikiye bölen demir yolunun yarattığı trafik sıkıntısı olduğunu söyleyen Faruk Şahin, Belediye Başkanlığı sırasında ilk önceliğinin bu olduğunu ve çözüme kavuşturulacağını bildirdi.

“MODERN BİR SANAYİYE KAVUŞMALI”

Bozüyük küçük sanayi sitesinin büyük sorunları olduğunu söyleyen Faruk Şahin, “Bozüyük artık bu derme, çatma Küçük sanayi sitesinden kurtulup, daha iyi, daha modern bir küçük sanayi sitesine kavuşturulmalıdır” dedi.

“BOZÜYÜK EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

İçinde sağlık ocağından, kafeteryasına, Bankamatiklerinden, yangın söndürme sistemlerine kadar düşünülmüş, daha modern ve çağdaş, daha büyük, daha çok dükkanın bulunduğu bir küçük sanayi sitesini Bozüyük’e kazandıracağını söyleyen Faruk Şahin“Bozüyük en iyisini hak ediyor ve ben Bozüyük’ü hak ettiği yere getirmek için de, elimden gelen her türlü çabayı sarf edeceğim. Bunun yanında küçük KOBİ’lerin de desteklenmesini sağlayacağım “şeklinde konuştu.

“BOZÜYÜK KOKORECİNİ TÜRKİYE’YE TANITMA VAKTİ GELDİ

Bozüyük’te faaliyet gösteren kokoreççi esnaflarının sorunlarını ve taleplerini dinlediğini söyleyen Faruk Şahin, bunun için de de çözüm önerileri olduğunu söyledi. Bozüyük kokorecini Türkiye’ye tanıtma vaktinin geldiğini söyleyen Şahin, yol boyu lezzetleri tarzında, hem ilçemize, hem de çevre yolundan geçen araç yolcularına hizmet verebilecek büyük bir tesis kuracağı da ifadelerine ekledi.

 

“YALNIZLIKLAR ŞEHRİ OLMAKTAN ÇIKARILACAK”

Şahin, “Bozüyük ‘yalnızlıklar şehri’ olmaktan çıkartılıp, insanların hoşça vakit geçirebilecekleri, tarihi, kültürümüzü, sanatı yaşayabilecekleri, eğlence merkezimizde aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri, içinde kafeler, restoranlar, yüzme havuzu, buz pateni, kay kay pistleri, bowling salonu, lunapark ve miniatürk benzeri tema parkları ve sinema salonlarının bulunduğu tesisleri kurarak Bozüyük halkımızın, özellikle gençlerimizin, eğlenmek için farklı şehirlere gitmesine gerek kalmayacak. Tersine diğer şehirlerden Bozüyük’ümüze eğlenmek için çocukları ile birlikte bir çok ailenin gelecek; bu da Bozüyük’te yeni bir istihdam yaratacak.”dedi.KORKMAZ KESİK

Editör: Korkmaz Kesik