Bozüyük TSO Başkanı Veli Çelik, Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç, beraberinde Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretleri kapsamında, Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Milletvekili Eldemir’e, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası faaliyetleri hakkında bilgi verildi, Ayrıca üyelerin talep ve beklentileri aktarılarak, bölge ekonomisine yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu ve arz dosyası takdim edildi. Diğer yandan, geçtiğimiz aylarda Resmi Gazete’de yayımlanan Ticaret Bakanlığı oluru ile açılacak olan Bozüyük Gümrük Müdürlüğünün faaliyete alınması için gerekli görüşmeler de yapıldı.

Önceki Dönem Sağlık Bakan Yardımcısı ve Bilecik Milletvekili  Halil Eldemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bölgenin gelişimi adına, değer katacak projelerde her zaman olduğu gibi desteklerini esirgemeyeceklerini ifade ederek katılımcılara teşekkür etti. BETÜL KESİK

Editör: Korkmaz Kesik